چگونه ماهی خود را در فریزر تازه نگه داریم

ما فریز کردن ماهی شما را بسیار آسان می کنیم. از آنجایی که ماهی ما به صورت جداگانه بسته بندی شده و با خلاء مهر و موم شده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماهی خود را در فریزر خود قرار دهید و این کار را انجام دادید! اگر فیله های خود را مستقیماً از ماهی فروشی خود خریداری می کنید، باید ماهی خود را به درستی بسته بندی کنید تا بتوانید برای مدت طولانی تری تازه در فریزر نگهداری کنید.

قابل ذکر است که گوشت ماهی می تواند کیفیت خود را در فریزر از طریق کم آبی و اکسیداسیون از دست بدهد. آنچه ما معمولاً آن را “سوختگی در فریزر” می نامیم مرحله پیشرفته کم آبی است.در صادرات ماهی، ماهی بسته بندی مناسب می تواند ماه ها در فریزر تازه بماند. اگرچه کیفیت همچنان به آرامی کاهش می یابد و هر چه بیشتر نگه داشته شود.

شایان به ذکر است که انجماد درست به این معنی است که می‌خواهید اکسیژن و رطوبت را در داخل نگه دارید. فویل آلومینیومی به خوبی کار می‌کند اما به راحتی سوراخ می‌شود. از فیلم چسبناک به عنوان اولین بسته بندی استفاده کنید اکثر شرکت ها انواع فریزر را تولید می کنند که تمام محفظه های هوا را از بین می برد. می توانید یک لایه دیگر از فیلم غذا اضافه کنید، و مطمئن شوید که هوا را تا حد ممکن بدون له کردن ماهی انگز خارج می کنید. سپس می توانید از کیسه های فریزر قابل مهر و موم یا فویل آلومینیومی استفاده کنید که تاریخ روی بسته را نشان می دهد.

لازم به ذکر است که ماهی خود را با جاروبرقی بسته بندی می کنیم تا تازه بماند و به راحتی در فریزر نگهداری شود. کیسه های فریزر با زیپ نیز برای استفاده خوب هستند، اما اطمینان حاصل کنید که تا حد امکان هوا را خارج می کنید. می توانید کیسه را تقریباً به طور کامل ببندید و سپس کیسه را در آب فرو کنید تا هوا خارج شود و کیسه را کاملاً ببندید. ممکن است کمی آب وارد شود، اما این در واقع بهتر از رها کردن هوا است.

کالری تن ماهی

مجموعه ی ما ماهی های تازه را با قیمتی مناسب تر از قیمت بازار به فروش می رساند. شما عزیزان برای خرید می توانید وارد سایت ما شوید و محصول مورد نظر خود را با بالا ترین قیمت خریداری نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.