چرم تودوزی با لایه های طلا برای ماشین پادشاه عربستان استفاده شد

روکش صندلی مهم است. وقتی در آنجا نشسته اید قرار است اوقات خوبی را سپری کنید و مطمئناً علاقه دارید که بدانید صندلی چرمی یا چرمی بهتر از پارچه ای است یا مختلط. در اینجا شما تمام مزایا و معایب هر یک از آنها را دارید.

چرم تودوزی زمانی لوکس بودند که فقط در مدل‌های گران‌قیمت موجود بودند.

با این حال، اکنون تقریباً در هر خودروی جدیدی این نوع روکش را داریم، حتی اگر تنها بخشی از کامل‌ترین تجهیزات باشد یا هزینه اضافی را به عنوان بخشی از تجهیزات اختیاری به دنبال داشته باشد. اما کدام روکش بهتر است؟ ما به شما کمک می کنیم برای آن ارزش قائل شوید.

در این مرحله می‌توان صندلی‌های پارچه‌ای را که ابتدایی‌ترین هستند، و همچنین صندلی‌های ترکیبی که ترکیبی از پارچه و چرم هستند، صندلی‌های چرمی و البته صندلی‌های آلکانترا را آسان کرد.

چرم تودوزی

آنها برای همه، کاملاً همه مدل ها در دسترس نیستند، اما پیدا کردن همه این گزینه ها اصلاً دشوار نیست. بدیهی است که نکته کلیدی دانستن مزایای هر یک از آنها و معایب آنها است.

همانطور که ما پیشرفت کردیم و می دانید، آنها ابتدایی ترین و مقرون به صرفه ترین هستند. منسوجات ارزان تر هستند و ظاهری با کیفیت پایین تر دارند، اما مزایای خاصی دارند.

به عنوان مثال، اینکه دما همیشه یکنواخت تر است: آنها در تابستان نمی سوزند، حتی اگر مستقیماً در معرض آفتاب باشند، و در وسط زمستان، در مقایسه با سایر گزینه ها، “یخ زده” نیستند.

هر نوع صندلی برای تمیز کردن کامل نیاز به نگهداری و محصولات خاصی دارد.
مشکل بزرگ، فراتر از ظاهر آنها، این است که آنها کثیف تر هستند. به دلیل ماهیت منسوجات، در برابر اصطکاک و هر نوع کثیفی، تمیز کردن سریع آنها دشوارتر است.

ترفندهایی وجود دارد که می‌توانید با تمیز کردن کامل روکش پارچه‌ای را مانند نو باقی بگذارید. اما اگر بچه هایی در ماشین دارید، احتمالاً راه حل ایده آلی به نظر نمی رسد. و اگر به دنبال تجمل هستید، مطمئناً بهترین گزینه نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.