پالتو زنانه ایمالز جادویی که لک های پوستی زن اروپایی را درمان کرد

زنان مدافع حقوق کارگران و دهقانان سبک کلاسیک پالتو زنانه ایمالز را به عنوان لباس اصلی خود انتخاب کردند. به هر حال، چند دهه بعد، کریستین دیور یک پالتو چرمی متناسب با کفپوش های پهن را در مجموعه زنان خود تولید خواهد کرد.

اما بازگشت به تاریخ. در طول NEP و در سال های قبل از جنگ، زنانگی دوباره شروع به مد شد. به طور فزاینده ای، زنان پالتویی متناسب با ته گشاد انتخاب می کردند.

پس از سال 1940، یک پالتو ماکینتاش زنانه در لباس‌های شیفونی‌ها ظاهر شد. در این زمان چنین مدل پالتویی اغلب در فیلم های مشاهیر جهان دیده می شد. ویژگی های مدل برش آزاد، یقه رو به پایین، بدون کمربند و سگک.

در دهه 50 قرن بیستم، لباس های کوچک به مد آمدند. این در برش پالتو نیز منعکس شد آنها با حداقل طول سجاف شروع به تولید کردند. یک یقه بزرگ به عنوان تزئین استفاده می شد. پالتوی از پارچه پشمی دوختند که به رنگ های روشن رنگ شده بود.

پالتو زنانه ایمالز

چند سال بعد پوشیدن لباس کوتاه با پالتو بلند مد شد. یک عنصر اجباری مد لباس این دوره یک دستمال گردن روشن یا یک روسری رنگی است.

خود پالتو ها با زیپ، سگک، دکمه های بزرگ در دو ردیف تزئین شده بودند. در دهه 70، قد محبوب پالتو درست زیر زانو شد. به عنوان جزئیات اضافی جیب های بزرگ، تزئین یقه با خز.

در دهه 80، مانتوهای کوتاه اسپورت و اغلب بدون شکل با کمربند رایج بود. و پالتو دهه 90 را نمی توان در یک یا دو استایل توصیف کرد. مد هر چند سال یکبار تغییر می کند. و در اصل  زنان از یک مینی مجهز به ماکسی آزاد و بالعکس می پوشیدند.

مد مدرن چند وجهی و متنوع است. معیارهای سفت و سختی را برای تشکیل کمان ها تعیین نمی کند. روند اصلی انتخاب لباس با در نظر گرفتن نوع شکل، فعالیت، سبک ترجیحی به طور کلی است.

البته پالتو باید با بقیه کمد لباس هماهنگ باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.