نخ فیلامنت پلی استر که در گذشته بجای نخ بخیه استفاده میشد

آیا تا به حال به تمام انواع نخ های پلی استر موجود در بازار توجه کرده اید؟

در حالی که ممکن است همه آن از مواد پایه یکسانی ساخته شده باشد.

نخ فیلامنت پلی استر در انواع مختلف درمان ها و پرداخت ها وجود دارد که به آنها استفاده و ظاهر کاملاً متفاوتی می دهد.

در این ویدیو ما با طیف گسترده ای از نخ های پلی استری که با آنها روبرو خواهید شد و همچنین نحوه استفاده از آنها و نحوه ظاهر آنها در هنگام دوخت را بررسی خواهیم کرد.

پلی استر تری لوبال یک نخ زیبا و براق است که دوست دارد خودنمایی کند. کلمه تری در تری لوبال به شکل نخی اشاره دارد که در واقع مثلثی شکل است.

کناره های صاف نخ نور را خیلی بهتر از نخ های گرد منعکس می کند و آن را به نخی براق تر تبدیل می کند که باید برجسته شود.

نخ فیلامنت پلی استر

برای نتایج فوق العاده از پلی استر تری لوبال در دستگاه گلدوزی استفاده کنید. همچنین زمانی که می خواهید لحاف کاری شما کمی درخشش داشته باشد، این یک نخ لحاف پرطرفدار است.

از آنجایی که این نخ به گونه ای ساخته شده است که برجسته باشد، برای ترسیم طرح، نقاشی با نخ، یا پیاده کردن یک طرح، مانند دوخت ساتن، انتخابی عالی است.
این نخی است که معمولاً زمانی استفاده می شود که می خواهید چیزی را بدون اینکه نخ نشان داده شود بدوزید. این نخ‌ها معمولاً شفاف یا دود می‌شوند و نیمه شفاف هستند تا به آن‌ها کمک کنند تا با پارچه ترکیب شوند.

با این حال به دلیل محدود بودن طیف رنگی این نخ ها، هنوز هم می توان آنها را هنگام دوخت روی تکه های متضاد در پارچه و زیر نورهای روشن مشاهده کرد.

آنها همچنین هنگام دوختن در پارچه سفت و غیر قابل انعطاف هستند و آن را برای دوخت متراکم ایده آل نمی کند و نیمه بازتابنده هستند و زیر نورهای روشن خود را نشان می دهند.

بسیاری از مردم از این نخ ها برای لحاف کردن، کوک زدن در خندق، لوازم جانبی یا کاناپه استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.