مشخصات عایق شناختی

این دوره برای بهره مندی از بخش های مختلف مخاطب درگیر در طراحی، کاربرد و استفاده از عایق حرارتی نسوز مکانیکی در بازارهای تجاری/ساختمانی و صنعتی برای ساخت و ساز و نگهداری جدید طراحی شده است. شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت که چگونه
نوع و دامنه الزامات ارسال، اجزاء و اهمیت بسته ارسالی، و هدف فرآیند ارسال را شناسایی کنید. دانش‌آموزان یک نمونه ارسالی را بررسی می‌کنند و یک الگوی گزارش ارسال را برای استفاده در مشاغل خود دریافت می‌کنند. همچنین، به عنوان بخشی از دوره، هر دانش آموز یک کتابچه راهنمای دوره چاپ شده تمام رنگی دریافت می کند.
سطح آموزش: متوسط

NIA = دانش

عایق رطوبتی جدید عایق وسیله ای اثبات شده برای صرفه جویی در انرژی، کاهش انتشار کربن و گازهای گلخانه ای، افزایش بهره وری فرآیند، ارائه محیط کار ایمن تر و پربارتر، کنترل تراکم (در نتیجه جلوگیری از رشد قالب و خوردگی)، حمایت از فناوری طراحی پایدار، و تحقق مجموعه ای از مزایای دیگر منابع NIA می توانند درک تیم شما از تمام مزایای عایق کاری را گسترش دهند، فرآیند طراحی را طی کنند تا اطمینان حاصل شود که عایق به درستی در سیستم های شما نصب و نگهداری می شود، که منجر به صرفه جویی مالی و انرژی فوق العاده، افزایش ایمنی و کاهش اثرات زیست محیطی می شود. وب‌سایت NIA به‌روزرسانی‌هایی را در مورد سایر برنامه‌ها، رویدادها و فعالیت‌های مرتبط با عایق‌سازی NIA ارائه می‌دهد. www.Insulation.org را به عنوان منبع خود برای اطلاعات عایق علامت گذاری کنید.

این دوره برای بهره مندی از بخش های مختلف مخاطب درگیر در طراحی، کاربرد و استفاده از عایق پشت بام ارزان های مکانیکی در بازارهای تجاری/ساختمانی و صنعتی برای ساخت و ساز و نگهداری جدید طراحی شده است. شرکت کنندگان دوره یاد خواهند گرفت که چگونه یک مشخصات ایجاد می شود. چگونگی شناسایی چالش ها و فرصت های ایجاد شده توسط مشخصات؛ چگونه کدها، استانداردها، مقررات و دستورالعمل ها در مشخصات در هم تنیده شده اند. چگونه اطلاعات متناقض در مشخصات ممکن است مشکل ساز باشد. چگونگی درک و غلبه بر عواقب یک مشخصات “بد”؛ و چگونه افزایش دانش عایق مکانیکی و بازرسی های عایق الاستومتری حرارتی می تواند مشخصات را بهبود بخشد.

  • منابع:
  1. Continuing Education for Insulation Industry Professionals and System Designers
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.