مردی با لوله موتور خانه در تهران خودکشی کرد

لوله موتور خانه ممکن است مورد آسیب قرار بگیرد. این آسیب ها مثل موارد زیر هستند:

تجهیزات و لوله های بسیار داغ زیادی در موتورخانه وجود دارد و عایق بندی جزء حیاتی ایمنی است.

این می تواند افراد را از تماس با نقاط داغ محافظت کند و همچنین می تواند خطر اشتعال را در جایی که سایر تجهیزات یا اقلام ممکن است در تماس باشند کاهش دهد.

سیم کشی و برق – خطرات ولتاژ بالا به وضوح در اطراف موتورخانه مشخص شده است، اما این همیشه به این معنی نیست که اقدامات درست انجام می شود.

بازرسان اغلب گزارش می دهند که جعبه فیوزها با سیم های باز باز مانده اند.

اگر سیم ها در معرض خطر قرار گیرند، خطر برق گرفتگی واقعی وجود دارد، بنابراین آنها باید عایق بندی شوند و در صورت لزوم، تابلوهای برق همیشه باید به درستی بسته شوند و تشک های عایق در محل قرار گیرند.

لوله موتور خانه

صفحات عرشه – در یک مکان حواس‌پرتی، شاید با درجه‌ای از لغزندگی در زیر پا، و به‌ویژه اگر کشتی در حال حرکت باشد، نگه داشتن پا می‌تواند یک چالش باشد.

این بیشتر در صورتی است که صفحات کف شل یا گم شده باشند. این حیاتی است که هر جایی که قرار است مردم قدم بگذارند، ایمن و امن باشد. هر گونه پوشش کف گم شده، آسیب دیده یا شل ممکن است دوباره ایجاد شود.

آتش سوزی های زیادی در موتورخانه به دلیل شکستگی لوله های سوخت رخ داده است. هر نشتی منجر به اسپری پرفشاری می شود که در صورت برخورد با سطح داغ می تواند بخار شود و مشتعل شود.

سوخت سنگین درجه پایین اغلب تا 2.5 برابر نقطه اشتعال محصور گرم می شود و در صورت نشت تحت فشار، حجم زیادی بخار قابل اشتعال تولید می کند.

بهترین راه برای جلوگیری از آتش سوزی جلوگیری از نشت سوخت است. لوله های سوخت فلزی روکش دار اکنون بر روی موتورهای دریایی نصب می شوند.

غلاف بیرونی هرگونه نشتی از لوله داخلی تحت فشار را حفظ می‌کند و سوخت نشت‌شده به مخزن تخلیه می‌شود که مجهز به هشدار سطح مایع است. این یک مثال خوب از یکپارچه سازی ایمنی است که در آن خطر با تغییر طراحی اجتناب شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.