مردی با شیلنگ هیدرولیک ef7 همسر خود را به قتل رساند

کاربردهای شیلنگ هیدرولیک ef7 در تجهیزات تست، جک های هیدرولیک، واترجت، تخریب هیدرولیکی، آماده سازی سطح، حذف رنگ یا بتن، تزریق گریس یا مواد شیمیایی، خدمات نیتروژن، آچار گشتاور، کنترل چاه، ابزار دقیق فشار سنج ها و ابزارهای نجات است.

ویژگی ها و مزایای شلنگ های فشار قوی
این شیلنگ ها بسته به محیطی که در آن قرار است کار کنند، از شرایط دما گرفته تا نوع سیال مورد نیاز برای انتقال، با فناوری های مختلفی تولید می شوند.

آنها به طور کلی شیلنگ های تقویت شده با سیم فولادی هستند، برخی از آنها با سیم فولادی مارپیچی هستند، همچنین ممکن است ساخت و ساز دقیق شیلنگ های هیدرولیک تقویت شده نساجی یا ترموپلاستیک وجود داشته باشد.

آنها از 3 قسمت اصلی لوله، آرماتور و پوشش آن تشکیل شده اند.

شیلنگ هیدرولیک ef7

روکش و لوله معمولاً از لاستیک مصنوعی ساخته شده و از کیفیت بالایی برخوردار است که به همین دلیل شیلنگ در برابر سایش، خوردگی، آب و هوا، ازن، نور خورشید مقاوم بوده و عمر مفید آن طولانی می شود. شیلنگ های فشار قوی به دلیل تقویت، ساختار محکمی دارند.

در مورد شیلنگ های هیدرولیک تقویت شده نساجی با فشار بالا، انعطاف پذیری یک مزیت بزرگ است و برای تامین مایعات هیدرولیک مبتنی بر نفت یا آب ایده آل هستند.

شیلنگ های هوای فشار قوی نیز وجود دارند که در کمپرسورها استفاده می شوند و با چندین لایه الیاف مصنوعی با مقاومت بالا ساخته می شوند، بنابراین ساختار آنها نیز جامد است و در برابر سایش، خوردگی، روغن، آتش و غیره آب و هوا مقاوم هستند.

به همین ترتیب می توانید شیلنگ های بخار فشار قوی را پیدا کنید که برای کار در دماهای بالا واقعا مناسب هستند.

لوله و درب آن با بهترین کیفیت EPDM ساخته شده است، به همین دلیل در برابر دماهای بالا، سایش، خوردگی، هوازدگی، ازن و پیری مقاوم هستند. آنها با دو لایه سیم فولادی بافته شده که مقاومت بالایی دارد تقویت می شوند.

از مزیت های اصلی این شیلنگ ها می توان به کارایی آن ها در کار با فشار بسیار بالا، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، شوینده ها و حلال ها و همچنین 50 درصد سبک تر بودن نسبت به سایر شیلنگ های لاستیکی اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.