ماهی های اعماق اقیانوس

این زیستگاه ماهی‌های اعماق اقیانوس شناور و غیرقابل اتصال شبیه یک توپ همستر زیر آب غول‌پیکر به نظر می‌رسد: Aquapods مزارع ماهی غول‌پیکر و آزاد هستند که در اعماق آب شناور هستند و راه‌حلی برای این واقعیت ارائه می‌دهند که دریاهای جهان به زودی ماهی خالی می‌کنند.

به طور متوسط، مردم در حال حاضر چهار برابر بیشتر از سال 1950 ماهی می خورند، و این تقاضای فزاینده برای ماهی در بشقاب ما منجر به صید بی رویه و بدون زمانی برای بهبود جمعیت ماهی ها شده است. ما مجبور شدیم به آبزی پروری به عنوان یک استراتژی برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای غذاهای دریایی روی بیاوریم.

آبزی پروری دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد پرورش  و صادرات ماهی، سخت پوستان، نرم تنان، گیاهان آبزی، جلبک ها و سایر موجودات، تحت شرایط کنترل شده. در ترکیب با کشاورزی، معیشت را بهبود می بخشد، و همچنین کمبود مواد غذایی را برای کشاورزان کوچک کاهش می دهد. با این حال، از آنجایی که روش‌های فعلی پرورش ماهی اغلب شامل آغل‌های شلوغ و بسته‌شده با گردش آب ضعیف است، بیماری گسترش می‌یابد و مقادیر زیادی استرس محیطی بر آبراهه‌های اطراف وارد می‌شود.

استیو پیج از شرکت Ocean Farm Technologies، مستقر در دریای کورتز مکزیک، راه حلی را ارائه کرد – یک مهار منحصر به فرد برای آبزی پروری دریایی، متصل به فراساحل. Aquapod از مدارس طبیعی ماهی و «گنبد ژئودزیک»، ساختارهای پوسته کروی معمار آمریکایی باکمینستر فولر الهام گرفته شده است.

Ocean Farm Technologies که توسط صنعت آبزی پروری به دلیل توسعه فناوری نوآورانه خود در اقیانوس های باز برای بیش از ده سال شناخته شده بود، سیستم منحصر به فرد مهار را توسعه، ساخت و به بازار عرضه کرد. InnovaSea که در سال 2015 با ادغام OceanSpar و Ocean Farm Technologies راه اندازی شد، اکنون در ماموریتی برای ایجاد نسل بعدی محصولات برای صنعت پرورش ماهی انگز آزاد اقیانوس است.

امروزه تعدادی Aquapod در سراسر جهان در حال استفاده هستند. آنها نه تنها از نظر بصری چشمگیر هستند، بلکه همچنان به پرورش دهندگان ماهی کمک می کنند تا ماهی های خوشمزه، ایمن و با کیفیت بالا را برای تغذیه جمعیت رو به رشد سیاره به روشی پایدار و مفید برای محیط زیست پرورش دهند و برداشت کنند.

داگ هنچت از InnovaSea به ما می گوید: «SeaStation ما همچنین یک طراحی منحصر به فرد و خلاقانه برای اقیانوس باز است که می تواند در صورت لزوم به طور کامل زیر آب قرار گیرد. این به آن اجازه می دهد تا از طوفان ها و دریاهای مواج اجتناب کند و در عین حال مزایای بسیاری را که با محیط آب عمیق به همراه دارد را برای ماهی فراهم می کند.

کالری تن ماهی

توانایی‌های منحصربه‌فرد SeaStation و Aquapod برای تغییر مکان با جریان اقیانوس، استرس کمتری بر محیط‌های اطراف ایجاد می‌کند و ازدحام بیش از حد را کاهش می‌دهد، زیرا ماهی‌ها به همان شیوه‌ای که در طبیعت می‌توانند حرکت کنند آزادند. این واقعیت که آنها حداقل یک مایل بیرون از دریا در آب های عمیق قرار دارند به این معنی است که ماهی ها به همان اندازه وحشی هستند که می توانند باشند، در حالی که هنوز در حال پرورش هستند – یک ماهی آزاد واقعی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.