قاچاق حنا قیفی مشکی در ارمنستان موجب قتل و کشتار شد

طرح ها به طور کلی بسته به حنا، مراقبت و نوع پوست بین 1 تا 4 هفته روی سطح پوست ماندگاری دارند.

کف دست ها، کف پاها و سایر نواحی ناهموار مانند بند انگشتان تیره ترین لکه را دارند. لکه روی دست‌ها پس از ادامه شستشو سریع‌تر از بین می‌رود و می‌تواند تا دو هفته باقی بماند.

حنا قیفی مشکی بر روی ساعدها و ساق پاها و مچ پاها بیشترین ماندگاری را دارند و تا 4 هفته و گاهی بیشتر طول می کشند! در مناطقی که سلول‌های کراتینه شده کمتری وجود دارد، حنا سبک‌ترین رنگ را دارد و سریع‌تر از بین می‌رود.

این نواحی شامل بازوها، پشت، شکم، سینه، صورت و غیره است.

حنا یک رنگ طبیعی دائمی است که به دلیل رنگ و فواید شگفت‌انگیز برای مو در سراسر جهان به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حنا قیفی مشکی رنگ موی حنا به هزاران سال پیش برمی گردد و هم مردان و هم زنان برای رنگ کردن مو، ریش، سبیل و حتی موهای حیوانات از آن استفاده می کردند.

این یک روند رو به رشد سریع در صنعت موهای طبیعی است زیرا جایگزینی سالم برای رنگ های شیمیایی سمی موجود در بازار است. حنا برخلاف رنگ های مصنوعی برای پوست سر و مو عمل می کند.

در واقع موها را قوی تر، براق تر، سالم تر می کند و موهای خشک، کدر و آسیب دیده را جوان می کند. هر چه بیشتر استفاده شود برای مو بهتر است.

از سوی دیگر، رنگ های مصنوعی نه تنها ممکن است به موها آسیب برساند، بلکه به سلامت آن ها نیز آسیب می رساند.

یکی دیگر از واقعیت های جالب در مورد حنا این است که کسانی که به رنگ موهای مصنوعی حساس هستند اغلب می توانند از رنگ موی حنا بهره مند شوند.

از آنجایی که حنا به عنوان ضد آفتاب عمل می کند، داشتن طرح های حنا در تابستان مزایای بیشتری دارد. برای کسانی که دوست دارند برنزه شوند، به یاد داشته باشید: خطوط برنزه را از بین می برد!

برای اینکه از این مزیت بهره مند شوید، بهتر است یک طرح حنا بگیرید، بگذارید رنگ طبیعی آن 3-5 روز بماند و سپس بروید و برنزه شوید.

به این ترتیب می توانید از رنگ حنای طبیعی روی بدن خود، رنگ حنا با برنزه و سپس خطوط برنزه در اشکال طرح لذت ببرید! خطوط برنزه به اندازه برنزه شدن واقعی دوام دارند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.