سس خردل دبه ای بخورید و در ماه 10 کیلو وزن کم کنید

سس خردل دبه ای می‌تواند برای مدت نامحدودی دوام بیاورد، بدون اینکه غیرخوراکی یا مضر باشد، اگرچه ممکن است خشک شود، طعم آن را از دست بدهد یا در اثر اکسیداسیون قهوه‌ای شود.

مخلوط کردن مقدار کمی شراب یا سرکه ممکن است خردل خشک شده را بهبود بخشد. برخی از انواع خردل آماده نگهداری شده برای مدت طولانی ممکن است جدا شوند که می توان با هم زدن یا تکان دادن آن را اصلاح کرد.

خردل اگر برای مدت طولانی در یخچال نگهداری شود، طعم تلخی پیدا می کندانواع خردل رومانیایی زرد مکان های معروف به دلیل خردل خود عبارتند از Dijon (متوسط قدرت) و Meaux در فرانسه.

نورویچ (بسیار گرم) و توکسبری، انواع معروف فوریت، در بریتانیا. و دوسلدورف (گرم) و باواریا در آلمان. آنها در ادویه های فرعی و در تهیه دانه خردل متفاوت هستند.

با نگه داشتن ظرف دربسته (مادر یا در تاریکی) در جای خنک یا یخچال می توان از دست دادن آن کم کرد.

سس خردل دلوسه

ممکن است پوسته ها با دانه ها آسیاب شوند یا پس از خرد شدن اولیه از بین بروند. “خردل سبوس دار” مقداری دانه خردل آسیاب نشده یا نیمه آسیاب شده را حفظ می کند.

“خردل شیرین” باواریا حاوی اسید بسیار کمی است که جایگزین مقادیر زیادی شکر برای نگهداری می شود. گاه خردل آماده شده را در حد تعدیل لقمه آن می جوشانند. گاهی اوقات، پیر می شود.

خردل ایرلندی یک نوع غلات کامل است که با ویسکی، غلیظ (معمولاً گینس) و/یا عسل مخلوط شده است.

آماده سازی خانگی خردل روی میز گرم را می توان به راحتی با مخلوط کردن پودر خردل (دانه خردل آسیاب شده، زردچوبه و آرد گندم) تا غلظت دلخواه تهیه کرد.

با آب یا مایع اسیدی مانند شراب، سرکه یا آبجو و ده دقیقه بماند. معمولاً بلافاصله قبل از غذا تهیه می شود. خردل تهیه شده با آب به ویژه تندتر است اما به سرعت خراب می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.