ساعت سیتیزن اصل مردانه قدیمی هدیه زنی به همسرش

ورزشکاران باید همیشه مراقب وضعیت بدن خود باشند. یک ساعت سیتیزن اصل مردانه قدیمی با نمایشگر ضربان قلب داخلی برای این کار ایده آل است.

برای این منظور، ساعت دارای یک سنسور داخلی است که ضربان نبض کاربر را در قسمت داخلی قاب ثبت می‌کند، آن را تبدیل می‌کند و سپس آن را معمولاً به شکل یک نمایشگر دیجیتال نشان می‌دهد.

ساعت‌های دارای نمایشگر ضربان قلب اغلب دارای عملکردهای اضافی دیگری مانند گام‌سنج، محاسبه‌گر کالری یا نمایشگر استرس عمومی هستند.

به اصطلاح تاکی‌متر عمدتاً در کرنوگراف‌ها، به‌طور دقیق‌تر در ساعت‌های خلبان و غواص یافت می‌شود. این مقیاسی است که روی حلقه بیرونی قاب ساعت اعمال می شود و می توان از آن برای تخمین سرعت استفاده کرد.

برای این منظور از دست دوم نیز به عنوان ابزار اندازه گیری استفاده می شود. ساعت‌های مچی با دماسنج داخلی مدتی است که در دسترس هستند. این مدل ها به ویژه برای ورزشکاران و افرادی که اغلب در فضای باز هستند مناسب است.

ساعت سیتیزن اصل مردانه قدیمی

برای مثال می توان از دماسنج برای تنظیم بهینه فعالیت بدنی با دمای فعلی استفاده کرد. دما معمولاً به صورت دیجیتال نمایش داده می شود.

یک ساعت با نمایشگر منطقه زمانی برای افرادی که برای کار زیاد سفر می کنند یا فقط دوست دارند سفر کنند بسیار مناسب است. یکی همچنین از نشانه زمان جهانی صحبت می کند.

از چنین ساعتی می توان برای مثال برای تعیین اینکه آیا شریک تجاری در خارج از کشور باید در محل کار خود باشد یا خیر استفاده کرد. جای تعجب نیست که ساعت هایی با نمایشگر منطقه زمانی بسیار رایج هستند، به خصوص در دنیای تجارت.

با این حال، فناوری نسبتاً پیچیده است، بسیاری از این ساعت ها چندین حرکت در یک مورد دارند تا بتوانند مناطق زمانی مختلف را نمایش دهند.

به عنوان یک قاعده، هر دو ماه کامل و ماه نو و همچنین ماه در حال افزایش و در حال کاهش را می توان محاسبه و نمایش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.