ساعت سامسونگ واچ ۴ کلاسیک با طراحی خاص که قابلیت شنا بر روی آب را دارد

ساعت سازان سوئیسی از اصطلاح aciers به ​​عنوان یک اصطلاح جمعی برای قطعات فولادی ساعت ها (میله برگشت، پیچ و غیره) استفاده می کنند.

فولادهای نیمه سخت برای قطعات در حال اجرا و قطعات تراکم پذیر استفاده می شوند.

فولادهای سخت برای پیچ‌ها، پین‌ها و سایر قطعات ساعت سامسونگ واچ ۴ کلاسیک که به سختی بیشتری نیاز دارند استفاده می‌شوند.

فولادهای بسیار سخت برای فنرها و ابزار ساعت (فرز برش، سوهان سوزنی و غیره) استفاده می شود.

فولاد 316L مورد استفاده در ساخت ساعت ها حاوی نیکل نیست. حداکثر سازگاری زیستی با بدن انسان است و واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند.

شیار دایره ای است که در مرکز در مرکز پیچ ساعت قرار دارد و برای نگه داشتن شیشه طراحی شده است.

آبکاری (قاب/دستبند) روش خاصی برای پوشش دادن قاب ساعت با الکترولیز در الکترولیت است (هنگامی که جریان الکتریکی اعمال می شود)، یون ها از صفحه طلا به قاب ساعت جذب می شوند، یک پوشش طلا تشکیل می شود.

ساعت سامسونگ واچ ۴ کلاسیک

پوشش از 5 تا 20 میکرون بسته به تعداد چرخه است (پاک کردن لایه طلا (در استفاده متوسط) تقریباً 1 میکرون در سال است).

طلا – طلای خالص 24 عیار تقریباً هرگز در ساعت سازی استفاده نمی شود زیرا بسیار نرم است و به خوبی جلا نمی دهد. آلیاژ طلا 18 قیراط (18K) مربوط به نمونه 750 است.

حاوی 750/1000 قسمت طلا است. بقیه محتوای آلیاژ مس، پالادیوم، نقره یا سایر فلزات است که به آلیاژ طلا سختی، درخشندگی و سایه خاصی می بخشد.

فلزی گرانبها که از آلیاژهای آن در ساخت ساعت و جواهرات استفاده می شود. آلیاژهای طلا، بسته به ترکیب، رنگ های مختلفی دارند: سفید (طلای سفید)، زرد (طلای زرد)، صورتی (طلای صورتی)، مایل به قرمز (طلای قرمز). طلا در خالص ترین شکل خود زرد است.

پوشش و یا دستبند ساعت (معمولاً از فولاد) با لایه نازکی از طلا. بیشتر طلاکاری با ضخامت های 5 و 10 میکرومتر وجود دارد. در حال حاضر، پوشش PVD (Physical Vapor Deposition) به طور گسترده ای در صنعت ساعت استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.