ساخت دفتر sibo که توانست رکورد پرفروش ترین محصول سال را برای خود کند

یادداشت‌های Paper King بسیار محبوب بودند. آنها در رنگ های روشن و نئون عرضه شدند، هر کدام حدود یک چهارم فروخته شدند و دارای یک حلقه مارپیچ فوق العاده ضخیم بودند.

دفتر sibo به لطف حیوانات نئونی مرسوم که روی جلد چاپ شده بودند، محبوبیت زیادی پیدا کردند. این شرکت در اوج خود در دهه 90 60 میلیون دلار فروش داشت.

دفتر های Moleskine اولین حضور رسمی خود را در میلان انجام دادند. شایعه شده بود که این ژورنال های مد روز مدت ها قبل اختراع شده اند و توسط اسکار وایلد و ارنست همینگوی استفاده شده اند، اما این اولین باری بود که در فروشگاه های خرده فروشی فروخته می شدند.

دفترهای پنج‌ستاره در کلاس‌های درس در سراسر ایالات متحده رایج بود. این دفترچه های ضخیم محصول شرکت مید بود و در رنگ های متنوع و ساده عرضه می شد.

دفتر sibo

دانش آموزان ژاپنی یادداشت های خود را در پدهای کاغذی بانک زندگی ثبت کردند. کاغذ داخل آن بسیار با کیفیت است و توسط کارخانه کاغذسازی میتسوبیشی ساخته شده است که از سال 1799 شروع به کار کرده است.

در اواسط دهه 2000، اسکولاستیک معلمان را تشویق کرد تا از “دفتر خواننده من” در کلاس های درس خود استفاده کنند. این لوازم ضروری مدرسه نیز به عنوان یک کلاسور با زبانه های رنگی جداگانه دو برابر شد.

Rocketbook مستقیماً با هر منبع فایلی مانند Dropbox یا Word همگام می شود و یادداشت های شما را به طور خودکار منتقل می کند. بهترین بخش این است که می توان آن را پس از انتقال یادداشت های شما پاک کرد و یادداشت های دست نویس و دیجیتال را در یک بسته سازگار با محیط زیست ترکیب کرد.

شما هرگز نمی توانید با یک کلاسیک اشتباه کنید! به لطف طراح گرافیک آرون فی، که برای ظاهر جدید «Comp» در Kickstarter بودجه جمع آوری کرد، دفتر ترکیب بندی، چهره مدرنی پیدا کرد.

Newyes یک دفتر است که در نتیجه کمپین Kickstarter ارائه شد. مجله تعاملی بین کاغذ و نوشته دیجیتال جابجا می شود و به شما امکان می دهد یادداشت های خود را جستجو کنید، آنها را از طریق ویدئو پخش کنید و نوشته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.