زنی با آتل کتف شکستگی دست فرزند خود را درمان کرد

شکستگی های داخل مفصلی سر استخوان بازو و حفره گلنوئید کتف این آسیب یک نشانه 100٪ برای جراحی است، زیرا در غیر این صورت آرتروز با اختلال مشخص در عملکرد حرکتی اندام ایجاد می شود.

در دوره پس از عمل، پوشیدن اجباری باندهایی با درجات مختلف ثابت برای مدت طولانی نشان داده شده است.

علاوه بر آسیب های تروماتیک آتل کتف، سندرم درد ناشی از بیماری های مختلف ساختارهای اسکلتی عضلانی است که در آن پوشیدن باند روی شانه نیز نشان داده می شود.

آرتریت نام عمومی بیماری های التهابی بافت نرم مفصل است.

شایع ترین تظاهرات آن درد شدید، تورم و اختلالات حرکتی در مفصل است. با آرتریت چرکی، تب، کسالت و درد شدید در اندام آسیب دیده ممکن است، که مسکن ها نمی توانند با آن مقابله کنند.

آتل کتف
استئوآرتریت یک بیماری دژنراتیو غضروف است که منجر به نازک شدن آن، باریک شدن فضای مفصلی و رشد استئوفیت ها  فرآیندهای استخوانی می شود.

استئوآرتریت با درد و محدودیت حرکت در شانه ظاهر می شود. در مراحل بعدی بیماری، آتروفی عضلات اندام و اختلال در عملکرد دست رخ می دهد که حتی می تواند منجر به ناتوانی شود.
بورسیت التهاب کیسه های اطراف مفصلی است. این بیماری با درد شدید در شانه، امتداد آن به بازو، به ویژه هنگام تلاش برای بالا بردن آن، ظاهر می شود. علاوه بر این، بیماران هنگام فشار دادن به مفصل درد و کاهش قدرت عضلانی را گزارش می کنند.
درمان هر گونه آسیب شناسی آتل کتف شامل بی حرکتی اندام است.

آتل کتف روی مفصل شانه نه تنها اجازه می دهد تا بازو را بی حرکت کند، بلکه بار را از بافت های آسیب دیده برداشته و بانداژ ابدکتور نیز به شما امکان می دهد مناسب ترین زاویه را برای هر موقعیت خاص انتخاب کنید.

پزشک با در نظر گرفتن نشانه های خاص و میزان آسیب به مفصل، حمایت صحیح از شانه با آتل کتف را توصیه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.