روفرشی 12 متری قدیمی با قدمت 500 سال در یک خانه ی قدیمی پیدا شد

ما طیف گسترده ای از روفرشی 12 متری قدیمی را برای تزیین مجالس و مهمانی ها، با رنگ های بسیار متنوع برای تطبیق با هر مجلس یا جشنی داریم.

روفرشی محل نمایشگاه برای نمایشگاه ها، راهروها، رژه ها، رویدادهای تبلیغاتی، تبلیغات، نمایش های برتر، مراکز خرید، مغازه ها، ورودی های تجاری، غرفه های تبلیغاتی، عروسی ها، راهروهای کلیسا، ورودی پذیرایی است.

بسیاری از مشاغل هستند که از روفرشی برای ورودی فروشگاه ها، به عنوان ادعای مشتریان، برای تزئینات کریسمس یا برای رویدادهای تجاری و تبلیغاتی استفاده می کنند و گزینه خوبی برای تزئین و برجسته کردن ورودی کسب و کار شما هستند.

همچنین می توان از آنها برای تزئین راهروی عروس و داماد در عروسی، چه در کلیسا و چه برای عروسی مدنی و یا برای ورودی ضیافت یا نوشیدنی خوش آمدگویی استفاده کرد و رنگی به جشن می بخشد.

روفرشی 12 متری قدیمی

مسیر روفرشی را می توان با گلبرگ های رز، فانوس ها، بادکنک ها، گل های کاغذی یا هر عنصر دیگری که به ذهنتان خطور می کند تزئین کرد تا زیباتر و چشمگیرتر شود.

کاربردهای دیگری نیز دارد، مانند عایق برای سالن های سینما، روفرشی برای اتاق بازی یا برای کوچکترین اتاق خانه.

روفرشی مقرون به صرفه، نصب آسان، قابل تنظیم بر روی پله ها. با چسب دو طرفه ما می توان آن را به زمین چسباند.

روفرشی برای مجالس بادوام تر یا برای نمایشگاه ها و نمایشگاه هایی که در آن به مقدار زیادی روفرشی برای سطوح بزرگ نیاز است، در چادرها، نمایشگاه ها یا اتاق های چند منظوره استفاده می شود.

مونتاژ آن حتی ساده تر است و همچنین در رنگ های متنوعی موجود است تا بتواند با رنگ های شرکتی رویداد یا خط تبلیغاتی شرکت یا محصولی که تبلیغ می شود تنظیم شود.

اندازه‌های روفرشی لاستیکی برای جشن‌ها 2×35 متر است. فقط کلاف کامل فروخته می شود. با فیلم فروخته نمی شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.