راهنمای انتخاب جارو دستی

جارو دستی پلاستیکی را در همه اندازه‌ها می‌سازد، از جمله جاروهای کوچک و گرد مانند این.

یک جارو تخت که با استفاده از تجهیزات شیکر ساخته می‌شود، مورخین به تئودور بیتس، شاکر در جامعه واترولیت نزدیک من، با اختراع یک گیره در سال 1779 که امکان ساخت جاروهای تخت را می‌داد، اعتبار می‌دهند (ویکی‌پدیا). آنها به طور کلی در تمیز کردن موثرتر از انواع گرد هستند.

گیره اجازه می داد جارو صاف شود و ذرت جارو در جای خود دوخته شود. تقریباً همه جوامع شاکر در نهایت در ساخت جاروها شرکت کردند و هزاران هزار جارو در طول قرن نوزدهم تولید کردند.

جارو دستی چند سال پیش ما یک شب را در شهرستان لنکستر (PA) گذراندیم و سوار کالسکه ای آمیش شدیم که ما را به یک مزرعه معتبر آمیش هدایت کرد.

جارو دستی برقی آمیش در راه خروج، در مغازه خانوادگی توقف کردیم، مقداری آبجو ریشه دار خانگی خریدیم و از جاروهای دست ساز آنها عکس گرفتیم. جاروسازی، مانند کالاهای پخته شده، مبلمان، و لحاف، فرصتی را برای بسیاری از آمیش ها فراهم می کند تا از مهارت های «خانه» خود برای کسب درآمد استفاده کنند.

ارزش جاروهای وینتیج چقدر است؟
سه جارو همزن قدیمی من جاروهای معمولی قدیمی مانند این سه جارو (حدود دهه 1940-1950) را به قیمت 8 تا 12 دلار از غرفه عتیقه خود می فروشم. آنها فروشندگان بسیار قابل اعتمادی هستند، بنابراین من همیشه وقتی آنها را با قیمت یک دلار یا کمتر می بینم آنها را برمی دارم.

جارو دستی نپتون با ویژگی‌های متمایز مانند دسته‌های برنجی یا نقره‌ای یا تزئینات مخملی می‌توانند قیمت‌هایی از ۱۵ دلار به بالا داشته باشند. در زیر به چند نمونه و مقادیر پیشنهادی نگاهی خواهیم انداخت.

جارو 3 1/2 اینچی با دستگیره و دسته برنجی (یا “درپوش”) یک کشف اخیر با قیمت 3 دلار است. بسیار عالی شکل و متعادل است و تمام مکانیزم آن به طور مجزا توسط کلاهک پنهان شده است. من آن را به حدود دهه 1930 می‌دانم. اگر بفروشم بین 20 تا 25 دلار قیمت گذاری می کنم.

  • منابع:
  1. A Guide to Vintage Whisk Brooms [Examples & Values]
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.