دزدیدن چرم طبیعی گاوی از موزه انگلستان جنجال برانگیز ش

چرم طبیعی گاوی دارای زیبایی طبیعی است که برخلاف بسیاری از مواد با افزایش سن بهبود می یابد.

اگرچه هر پوست یا پوستی متفاوت است، اما سازندگان چرم تلاش می‌کنند تا بهترین ویژگی‌های آن را به نمایش بگذارند، چه ظاهری کاملاً آنیلین یا «برهنه» با ظاهری که به طرز ماهرانه‌ای برای ترکیب دوام و مراقبت آسان ساخته شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف چرم، برگه اطلاعات ما، اصطلاحات چرم را بررسی کنید.

چرم
طبیعی گاوی از دیرباز جزء کالاهای لوکس بوده است، از کیف های دستی تا کفش و لباس.
این دارای کیفیت لمس و پوشیدن متمایز است که قابل تکرار نیست و به همین دلیل اغلب با فناوری لبه سخت ترکیب می شود تا حسی مجلل و شخصی تر را به کالایی که در غیر این صورت ناشناس است، ارائه دهد. مانند تمام مواد طبیعی، تجربه کاربری را ایجاد می کند که احساسی تر و کمتر کاربردی است.

چرم به عنوان یک ماده اولیه ظریف، همیشه نمادی از کلاس و تجمل بوده است. با شروع از کیف چرم، کفش، کاپشن، کیف پول و غیره، چرم طبیعی گاوی برای بیش از 7000 سال تا به امروز یک ماده خام محبوب بوده است.

چرم پارچه نیست. در اصل پوست است. نه بافته می شود و نه بافتنی. با این حال، آن را مانند یک پارچه، دوخته شده به لباس، کفش، کمربند، و غیره بر اساس تقاضا استفاده می شود.

چرم چیست؟

چرم پارچه ای است که از پوست حیوانات ساخته می شود. انواع مختلفی از چرم بسته به نوع حیوان و تکنیک های پردازش آن وجود دارد. تقریباً از هر حیوانی می توان برای استخراج چرم استفاده کرد و بر این اساس می توان به آن ظاهر و احساس متفاوتی داد.
چرم گیاهی به این معنی است که هیچ حیوانی در طول فرآیند تولید آن مورد بدرفتاری قرار نمی گیرد، اما هنوز از نظر محیط زیست گزینه مناسبی نیست. رایج ترین جایگزین برای چرم پلی وینیل کلراید است که برای محیط زیست مضر است زیرا زیست تخریب پذیر نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.