تولید روفرشی هایی که به شما آرامش را هدیه می دهند

در ارزیابی خطر سلامتی کف فرش شده، دو عامل مورد توجه است. یکی این که روفرشی ها ممکن است به عنوان مخزن آلاینده های هوای داخل ساختمان مانند خاک، ذرات گرد و غبار، آلرژن ها و سایر آلودگی های بیولوژیکی که می توانند در فرش ها تجمع کنند، عمل کند.

چنین آلاینده‌هایی ممکن است پردازش شوند، آزاد شوند و در زمان‌های بعدی قرار گرفتن در معرض جدید قرار بگیرند. لازم به تاکید است که نه وجود چنین آلاینده‌هایی در فرش و نه تعلیق مجدد آنها لزوماً با عواقب سلامتی مرتبط نیست، مگر اینکه آلاینده‌ها خطرناک باشند و سطح قرار گرفتن در معرض آن به حدی باشد که اثرات نامطلوب ایجاد کند.

قیمت روفرشی نانو ضد آب با توجه به طرح های متنوعی که در بازار عرضه شده است از نرخ مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد.

دوم این که فرش ها ممکن است ترکیبات آلی فرار (VOCs) را منتشر کنند که می تواند باعث بو و تحریک غشاهای مخاطی، به ویژه در افراد حساس شود. با این حال، آزمایش های فرش های جدید نشان می دهد که انتشار گازهای گلخانه ای کاهش یافته و مدت زمان کمتری دارد. آلودگی در یک دوره طولانی تا حدی به رسوب کثیفی، مواد مراقبتی و تمیز کننده و روش های تمیز کردن بستگی دارد.

برای روشن کردن اینکه آیا توصیه به احتیاط در استفاده از روفرشی ترک هنوز معتبر است، ما ادبیات موجود در مورد آلاینده‌های فرش و پیامدهای بهداشتی نامطلوب مرتبط با کفپوش‌های فرش شده در محیط‌های داخلی غیر صنعتی را مرور کردیم. این بررسی شامل ادبیاتی از اواخر دهه 80 تا امروز بود. بسیاری از ادبیات قدیمی هنوز بخش مهمی از دانش فعلی است.

انتشارات جدیدتر از داده‌های قدیمی حمایت می‌کنند که روفرشی جدید ممکن است به عنوان مخزن آلاینده‌هایی عمل کنند که ممکن است در طی فعالیت‌های معمولی در داخل خانه به هوا منتقل شوند و پیامدهای نامطلوب سلامتی می‌تواند با فرش‌ها مرتبط باشد.

 • منابع:
  1. Do Carpets Impair Indoor Air Quality and Cause Adverse Health Outcomes: A Review
 • تبلیغات: 
  1. بازیگر معروفی که از گوشت گوساله به عنوان ماسک صورت استفاده می کند!
  2. خرید ارزان شمع تولد پیچی از معتبرترین فروشگاه
  3. برنده توپ طلا 2024 تعیین شد!!
  4. سدی که باعث کند شدن کره زمین شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.