با گردنبند سنگ عقیق اصل قدیمی از سکته قلبی خود جلوگیری کنید

عقیق را می توان به معنای واقعی کلمه در هر جایی یافت، به ویژه مربوط به مناطق آتشفشانی و ساختارهای سنگی دگرگونی. از جمله محبوب ترین مکان ها می توان به برزیل، آرژانتین، آفریقا، اروگوئه، ایالات متحده، استرالیا و مکزیک اشاره کرد.
سنگ عقیق اصل قدیمی علاوه بر این، به دلیل سختی آن، کسانی هستند که به منبت کاری می پرداختند و آن را یکی از مناسب ترین مواد نیمه قیمتی برای تکثیر پیکره ها و مهرها، معمولاً ساتیرهایی می دانستند که (طبق افسانه های یونان باستان) در آنجا زندگی می کنند.

این سنگ مورد علاقه الهه پومونا (متعلق به اساطیر رومی)، الهه برداشت و میوه به حساب می آمد که با درختان میوه و صنایع دستی درختی با میوه های عقیق نشان داده می شد.

سنگ عقیق اصل

زمانی که برای استفاده پزشکی در نظر گرفته شده بود، روی ناحیه آسیب دیده (چشم ها و معده) قرار می گرفت تا انرژی هایی را که تصور می شد باعث ایجاد بیماری در آن نواحی خاص می شود، کاهش دهد.

زمانی که عقیق برای تزئینات مصری استفاده می شد، عمدتاً تکنیک رنگ آمیزی آن ها به گونه ای غالب بود که رنگ های آن ها بیشتر برجسته می شد، اغلب به شکل خدایان برای نشان دادن ظرفیت مطلق آنها برای مشاهده بر فانی ها.

مردم بومی باستان عقیق را تکه ای از خدایان می دانستند که از اجرام آسمانی آنها جدا شده و به زمین می رسید، هرکس یکی از این سنگ ها را به دست می آورد، برای افراد نزدیک ترین قبیله به او خوشبختی و مژده می دانست.

در فرهنگ هایی که مدیتیشن و ارتباط با جواهرات برای تقویت مواهب معنوی موجود انجام می شود، عقیق نوعی تقویت کننده جنبه معنوی انسان است و می توان از آن در جلسات مراقبه برای افزایش تمرکز فرد استفاده کرد. ارتعاش پر انرژی آن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.