با مصرف آب معدنی سالم ترین فرد جهان شوید

ما هر روز بیش از 1000 کنترل کیفیت آب معدنی را انجام می دهیم و آن را دست نخورده در اختیار مصرف کننده قرار می دهیم، همانطور که در طبیعت وجود دارد. سیستم های بطری ما 100% اتوماتیک، بهداشتی و هرمتیک هستند.

در کارخانه پارک طبیعی Montseny، ما قبلاً گواهینامه مستقلی را از اتحاد برای نظارت بر آب (AWS) دریافت کرده ایم که مدیریت پایدار آب را به رسمیت می شناسد. در کارخانه اکسترمادورا، ما در حال حاضر کار را برای دستیابی به این هدف قبل از پایان سال 2020 آغاز کرده ایم.

هنگامی که آب معدنی شده را در اختیار داریم، آن را به محل فروش منتقل می کنیم تا در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد.

در این حمل و نقل، به لطف اجرای ابتکارات مختلف مانند استفاده از کامیون های کم آلاینده یا به حداقل رساندن استفاده از حمل و نقل از طریق بارگیری مستقیم به مشتریان مصرف کنندگان و به حداکثر رساندن.

ظرفیت بار، به طور مداوم برای کاهش انتشار آلاینده های تولید شده تلاش می کنیم.

آب معدنی

آب معدنی به عنوان سالم ترین گزینه برای هیدراتاسیون در هر مکان و در هر زمان از روز از طریق فرمت هایی که با تمام نیازهای آنها سازگار است به دست مصرف کنندگان می رسد.

اما جاده به اینجا ختم نمی شود: از آنجایی که بطری های ما از پلاستیک PET  که یک ماده 100٪ قابل بازیافت است  ساخته شده اند.

و هنگامی که مصرف کننده آنها را در ظروف بازیافت زرد می گذارد، می توان از این ماده پلاستیکی برای تولید محصولات بسیار متنوع استفاده کرد. در میان آنها، بطری های آب جدید. در واقع، در اسپانیا تقریباً 90 درصد بطری‌های پلاستیکی PET در حال حاضر بازیافت می‌شوند.

در مورد برندهای آب معدنی ما در اسپانیا، ما در حال حاضر یک بطری آب 1 لیتری داریم که از 100٪ پلاستیک بازیافتی و قابل بازیافت ساخته شده است.

و هدف ما این است که تا سال 2022 اطمینان حاصل کنیم که تمام بطری های آب معدنی طبیعی ما حداقل 50٪ پلاستیک دارند. قبلا بازیافت شده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.