انفجار لامپ زنون لکسوس موجب آتش سوزی در یک آپارتمان شد

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه نوع لامپ زنون لکسوس وجود دارند و کدام کمترین آلودگی را دارند؟ دانستن این موضوع به شما این امکان را می‌دهد که بهتر آن‌هایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با آنچه نیاز دارید انتخاب کنید.

به همین دلیل است که در این پست می خواهیم خلاصه ای را برای شما مفید باشد.
دانستن انواع لامپ های موجود اطلاعاتی در مورد جایگزین هایی که بازار برای صرفه جویی ارائه می دهد به ما می دهد. اگر حداقل های ضروری را مصرف کنیم، نه تنها به جیب خود کمک می کنیم، بلکه به سیاره زمین نیز کمک می کنیم.

به خاطر داشته باشید که در یک خانه معمولی تا 18 درصد انرژی در روشنایی مصرف می شود و اگر در مورد مشاغل و ادارات صحبت کنیم نزدیک به 30 درصد انرژی مصرف می شود. به همین دلیل است که انتخاب جایگزین مناسب از بین انواع مختلف بسیار مهم است:

لامپ های رشته ای: نور با حرارت دادن یک رشته تولید می شود. ویژگی اصلی آن این است که گرمای زیادی از خود ساطع می کند. در واقع، تقریباً تمام انرژی مورد نیاز شما تلف می شود.

لامپ زنون لکسوس

اگرچه ارزان هستند اما عمر مفید بسیار محدودی دارند و نوری که از خود ساطع می کنند گرم است و برای همه محیط ها مناسب نیست.
هالوژن: نورافکن های کوچک با قدرت زیاد هستند.

اگرچه ممکن است به نظر ما قدیمی تر باشد، اما عملکرد آن بسیار شبیه به لامپ های رشته ای است و دوام آنها کم و بیش یکسان است. امروز آنها بهبود یافته اند و تا 40٪ نور بیشتری ارائه می دهند.

در واقع، آنها تا 80 درصد کمتر از یک لامپ رشته ای مصرف می کنند بدون اینکه ظرفیت نوری آن کاهش یابد و معمولا بین 6 تا 20 برابر بیشتر عمر می کنند.

عیب اصلی آن این است که باید چند ثانیه صبر کنید تا کاملا روشن شوند، اما می توانید رنگ نور را انتخاب کنید.
لامپ های کم مصرف: آنها اساسا از فناوری فلورسنت استفاده می کنند اما به شکل یک لامپ، بنابراین می توانیم در مورد همان مزایا و معایب صحبت کنیم.
لامپ‌های ال‌ای‌دی: امروزه به دلیل مصرف و میزان نوری که از خود ساطع می‌کنند، جایگزین ایده‌آلی هستند، اما بالاترین قیمت را نیز دارند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.