استفاده از سیم جوش پارس از سوختگی پوست شما جلوگیری می کند

استفاده از لحیم کاری با کیفیت بالا، هزینه اقتصادی جایگزینی نوک لحیم کاری را کاهش می دهد. Weller شامل آلیاژهای با کیفیت بالا در محدوده سیم جوش پارس است که به احتمال زیاد انتظارات شما را برآورده می کند.
Weller شرکتی است که به تولید تجهیزات و لوازم جانبی درجه یک جوشکاری اختصاص دارد. این شرکت اخیراً محدوده سیم‌های جوش Weller خود را به WSW معرفی کرده است.

به لطف کیفیت خود بسیار محبوب شد و به همین دلیل سازنده در حال گسترش قابل توجهی از این محدوده از نظر تعداد نسخه های مختلف آلیاژ و شار، قطر سیم جوش و همچنین بسته بندی است.

بزرگترین نوآوری جوشکاری با یک آلیاژ مدرن به نام “SCN” (SnCuNi) است. در برابر اکسیداسیون در دماهای بالا بسیار مقاوم است که به لطف آن مفاصل حاصل ظاهر بسیار خوبی دارند و همچنین خواص الکترومکانیکی بسیار خوبی دارند.

سیم جوش پارس

مزایای سیم های جوش ولر نسبت به جوشکاری معمولی:

عمر طولانی تر نکات لحیم کاری
هسته همگن با شار
کاهش قابل توجه پاشش
مواد اولیه با کیفیت بالا
انتخاب گسترده ای از انواع و نسخه ها (آلیاژ، شار، قطر سیم)
تأثیر خواص لحیم کاری بر اتصالات حاصل و عمر نوک لحیم کاری
سیم لحیم کاری که به سادگی لحیم کاری، قلع، سرب و لحیم بدون سرب نیز نامیده می شود، معمولاً حاوی مواد افزودنی مختلف میکرو آلیاژی است و ترکیب آن معمولاً فرمول خود سازنده و محرمانه است.

با این حال، این واقعیت که تفاوت های واضحی بین خواص جوش های مختلف وجود دارد کمتر شناخته شده است. در موارد شدید، یک لحیم کاری نامرغوب (بهینه شده) می تواند عمر مفید نوک ها را به نصف کاهش دهد.

در مقاله قبلی ما، بیش از 200 نکته فعال جدید برای همه اتصالات، مروری بر سرهای فعال گرم شده Weller مناسب برای کارهای میکروسکوپی، یا حتی برای لحیم کاری هیت سینک ها و LED ها بر روی PCB های مبتنی بر آلومینیوم ارائه شده است.

مارتین برستویچ متخصص محصولات الکترونیکی SOS در این رابطه می گوید:

سیم لحیم کاری باکیفیت نه تنها از این جهت متمایز می شود که امکان دستیابی به اتصالات با کیفیت بالا را فراهم می کند، بلکه به این دلیل که عمر مفید نوک لحیم کاری را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.